موضوعات داغ: – باشگاه پرسپوليسپروتكل هاي بهداشتيمعاون اجرايي باشگاه پرسپوليساعتماد به نفس حجت الاسلامفرهاد مجيدي قرارگاه عملياتي مقابله با كروناگلشيفته فراهاني نماز عيد قرباناتحاديه اروپا هرتا برلينفنرباحچه تركيه پليس راه خراسان رضويزمين و مسكن آراي كميته انضباطيكتابستان معرفت سازمان وظيفه عموميديپلمات عربستاني اداره ميراث فرهنگيتوافق ايران و چين مراسم آغاز سال تحصيلي جديدالضاحيه ترني

سرمربی نساجی مازندران از عملکرد شاگردانش پس از قطعی شدن بقا در لیگ برتر تقدیر کرد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ساکت الهامی پس از برتری تیم فوتبال نساجی مقابل ذوب آهن در نشست خبری اظهار کرد: – این برد را به تمام هواداران مان تبریک می گویم و خوشحال هستم که در شب عید قربان، توانستیم یک عیدی بزرگ به تماشاگران بدهیم.
روزی که سرمربیگری نساجی را قبول کردم، با هم یک عهد و پیمانی را بستیم که تا آخر راه همراه هم باشیم و این برد را به آنها تقدیم می کنم.
این عیدی در حد قهرمانی بود و امیدوارم این مهم را از ما بپذیرند.
  ساکت الهامی ادامه داد: دست تک تک بازیکنانم را می بوسم.
نشان دادند چه بازیکنان بزرگی هستند؛ همه باید به احترام این بازیکنان بایستند که در 10 مسابقه نیم فصل دوم 22 امتیاز گرفتند و فکر می کنم فقط پرسپولیس" توانسته چنین عملکردی داشته باشد و ما هم ردیف سپاهان بودیم.
از مالک عزیز و برادر بزرگوارم آقای حدادیان که به نظرم مدیر توانمند و بسیار با معرفت هستند و همچنین آقای سیف الله پور، خانم اقدم و آقای کوچک زاده نیز تشکر می کنم.
  ساکت الهامی سرمربی نساجی اضافه کرد: جایگاه ذوب نباید این جای جدول باشد.
فوتبالی که ذوب آهن ارائه می دهد، نشات گرفته از یک فوتبال کلاسیک و با اصالت است.
تیمی که نایب قهرمان آسیا شده و چندین دوره قهرمان جام حذفی شده و همچنین پشتوانه مالی و مدیریتی خوبی دارد، نباید به این شرایط برسد ولی در فوتبال این وضعیت وجود دارد.
  ساکت الهامی یادآور شد: خیلی دوست دارم ذوب آهن در لیگ برتر بماند و از صمیم قلب این آرزوی را دارم.
به مجتبی حسینی خسته نباشید می گویم چون او به بیشتر از تیم چهاردهم یا سیزدهم امتیاز گرفت ولی در دور برگشت کار کردن خیلی سخت است.
به نظرم عده ای در ابتدای فصل کم لطفی کردند تا ذوب به این شرایط برسد ولی مجتبی حسینی جزو مربیان با دانش است که با کادرش زحمت کشید و در نیمه دوم امروز هم به ما فشار آوردند.
هیچ تیمی به اندازه ذوب در 30 دقیقه آخر به ما فشار وارد نکرد و به آنها خسته نباشید می گویم و امیدوارم موفق باشند.
  او تصریح کرد: به گروه داوری مسابقه و آقای فغانی خسته نباشید می گویم.
دست آقای افشاریان درد نکند که یک داور توانمند را برای این بازی گذاشت که از وجود او لذت بردیم.
هرچند گلر ما در لحظات آخر اخراج شد ولی فغانی نشان داد در سطح جهانی است و برای ما افتخار بود که ایشان قضاوت کرد.
از کمیته داوران ممنون هستم.
  سرمربی نساجی اضافه کرد: این برد را به تماشاگران و بازیکنانم که باید به احترامشان خبردار بایستم، تقدیم می کنم.

کلید واژه ها: ساکت الهامیبازیکنانسرمربی نساجی مازندرانالهامیفوتبالنساجینساجی مازندرانبقا در لیگ برترعملکردسرمربیفوتبال ایرانسرمربی نساجینیم فصل دومتیم فوتبالسرمربیگریتماشاگرانبقا در لیگنشست خبریعیدیبرترهوادارانمازندرانخبرگزاریبزرگلیگ برترقهرمانیماموریتذوب آهننیم فصلمسابقه

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *