مصاحبه محمود فکری سرمربی سابق استقلال با واکنش‌های فراوانی روبه‌رو شده است.
برخی بازیکنان باشگاه استقلال تصمیم داشتند در واکنش به اظهارات سرمربی سابق تیم این تیم مصاحبه‌های تند و تیزی انجام دهند و به نوعی پاسخ اتهامات محمود فکری را بدهند، اما فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال در آستانه بازی با گل‌گهر سیرجان مانع از این کار شد و تاکید کرد هر بازیکنی در شرایط فعلی موظف است فقط به موفقیت تیم در بازی‌های باقی‌مانده از جام حذفی فکر کند.
فرهاد مجیدی به‌ خوبی می‌داند اگر بازیکنانش وارد این چالش شوند تمرکز خود را برای بازی با گل‌گهر سیرجان از دست خواهند داد از این‌رو به بازیکنان خود تذکر جدی داد که هیچ‌کس حق مصاحبه کردن ندارد. اما شنیده می‌شود اکثریت قریب‌ به‌ اتفاق بازیکنان استقلال که در دوره محمود فکری حضور داشتند قصد دارند پس‌از رقابت‌های جام حذفی به اتهامات وارده از سوی سرمربی سابق استقلال پاسخ دهند.
اما نکته جالب‌تر اینکه برخی اعضای هیئت‌مدیره سابق باشگاه استقلال نیست تصمیم به موضع‌گیری مستقیم نسبت‌ به اظهارات محمود فکری داشتند، ولی با پادرمیانی برخی پیشکسوتان این اتفاق رخ نداد تا استقلال گرفتار حاشیه جدیدی نشود، اما مطمئنا این سکوت عمر زیادی نخواهد داشت. گفته می‌شود برخی اعضای هیأت‌ مدیره تصمیم دارند با حضور در یک برنامه تلویزیونی عصر پشت‌پرده اتفاقاتی که منجر به برکناری محمود فکری شد را برای هواداران بازگو کنند تا افکار عمومی و هواداران باشگاه استقلال در جریان این اتفاقات قرار گیرند.
قطعا اگر چنین اتفاقی رخ بدهد هواداران استقلال بلافاصله پس‌ از اتمام رقابت‌های جام حذفی با یک چالش جدید و دوئل جنجالی میان مدیران مستعفی و بازیکنان فعلی با سرمربی سابق باشگاه روبرو خواهند شد. البته پیش‌بینی می‌شود فرهاد مجیدی نیز بعد از اتمام رقابت‌های جام حذفی اظهارات محمود فکری را بی‌پاسخ نگذارد و با یک مصاحبه طوفانی جواب وی را بدهد.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *