به نقل ازتسنیم نیوز
به گزارش خبرگزاری تسنیم، راضی شنیسل درباره انتخاب ادووکات به‌عنوان سرمربی تیم ملی عراق گفت: سرمربی جدید تیم ملی  سوابق درخشان و رزومه قابل توجهی دارد. با این وجود او به زمان نیاز خواهد داشت تا با توانایی بازیکنان عراقی آشنا شود و شناخت لازم را از حریفان ما در این مرحله پیدا کند. ادووکات آورده قابل توجهی برای تیم ملی دارد خصوصاً از نظر خودباوری و اعتمادبه‌نفس. در واقع نام بزرگی مثل این مربی هلندی وزن تازه‌ای به تیم ملی عراق می‌بخشد و همه می‌گویند یک مربی بزرگ در کنار این تیم حضور دارد.
شنیسل در ادامه افزود: مربی که با فوتبال آسیا آشنا بود و از اطلاعات و آگاهی لازم درباره سبک بازی تیم‌های آسیایی آگاهی داشت می‌توانست در زمان کوتاه‌تری با تیم و بازیکنان هماهنگ شود. به همین دلیل من امیدوار بودم توافق با کارلوس کی‌روش نهایی شود، چرا که او هشت سال با تیم ملی ایران کار کرده بود و شناخت کامل و دقیقی از همه تیم‌های آسیایی داشت. 
وی در پایان پیرامون ترکیب تیم ملی عراق در اردوی پیش روی تصریح کرد: فکر نمی‌کنم شاهد تغییر زیادی در ترکیب تیم باشیم و حدود 80 درصد از همان بازیکنان حاضر در مرحله قبلی باز هم ترکیب تیم ملی را شکل می‌دهند. ایجاد تغییرات گسترده در تیم ملی در این مقطع معقول و منطقی نیست و تنها ممکن است سرمربی با توجه به نظرات و دیدگاه‌های خودش چند بازیکن را به این فهرست اضافه کند.
 
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *