ملی پوش وزن ٦٧ کیلوگرم کشتی فرنگی پس از صعود به نیمهرنهایی تامید کرد که تلاش می کند چیزی کم نگذارد و بهترین مدال را بگیرد.
به گزارش مشرق، محمدرضا گرایی بعد از راهیابی به مرحله نهایی گفت: حریف آلمانی من عنوان دار جهان بود و می دانستم کار سختی مقابل او دارم اما توانستم شکست اش بدهم.
این کشتی گیر در بخش دیگری از صحبت هایش به مسابقه اولش اشاره کرد و گفت: صبح با کشتی گیر کلمبیا مسابقه داشتم که خیلی بدبدن بود که از پس اش برآمدم.
ملی پوش فرنگی ایران ادامه داد: بعد از حریف آلمانی باید برای رفتن به فینال با کشتی گیر گرجستان مسابقه بدهم. البته قبلاً یک بار کشتی گیر گرجستان را شکست داده ام و امیدوارم امروز عصر هم همین نتیجه را کسب کنم و بتوانم به فینال بروم.
گرایی در پاسخ به این سوال که پیش بینی می شد شکست محمدعلی ( برادرش) در روز گذشته روی عملکرد او تأثیر داشته باشد، گفت:
من هدف های خودم را دارم. درست است که وقتی محمدعلی باخت، خیلی ناراحت شدم اما این موضوع نباید روحیه من را بهم می ریخت. اجازه ندادم این نتیجه ذهن من را خراب کند.
کشتی گیر وزن ۶۷ کیلوگرم تیم ملی ایران حرفهایش را اینطور به پایان برد: ان‌شالله بعد از ظهر حریفم را شکست می دهم و به فینال راه پیدا کنم. قول می دهم که تمام توانم را به کار بگیرم و چیزی کم نگذارم.
کليه حقوق اين سايت متعلق به پایگاه خبري-تحليلي مشرق نيوز مي باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *