شاید جالب باشد بدانید سعید معروف در دوران جوانی طرفدار پرسپولیس بوده و یکی از دوستداران علی کریمی جادوگر فوتبال ایران بوده است.
سعید معروف ۳۶ ساله به دلیل جایگاه بالایی که در والیبال ایران دارد سعی کرده است در رسانه‌ها و محافل رسمی علاقه فوتبالی خود را نشان ندهد.
او که خیلی زود در تیم ملی والیبال جایگاه خود را پیدا کرد و تبدیل به یک ستاره شد از دوران جوانی طرفدار علی کریمی جادوگر فوتبال ایران بوده است. این دو ستاره خاص والیبال و فوتبال ایران چند سالی می‌شود که رابطه دوستانه‌ای با یکدیگر داشته و در محافل مختلف به ویژه مراسم خیریه کنار هم دیده شده‌اند. امیر غفور، سید محمد موسوی و شهرام محمودی نیز جزو پرسپولیسی‌های مشهور والیبال ایران در کنار سعید معروف هستند که رابطه صمیمانه‌ای نیز با برخی بازیکنان سرخپوش دارند. بنابراین طبیعی بود نقل قول خیالی و عجیب مجری رادیویی تکذیب شود.
این مجری صبح سه شنبه گذشته در اظهاراتی عجیب عنوان کرد: «آقای معروف صحبت‌هایی جنجالی را در توکیو مطرح کرده اند. یکی دو روز بعد از باخت تیم ملی مقابل ژاپن، به شدت به وزیر ورزش و جوانان تاخته اند و در مورد دولت هم شاید صحبت کرده اند. اما چیزی که ایشان بر آن تاکید داشتند این بود که سال‌های سیاهی در ورزش ایران با حضور آقای سلطانی فر حاکم شد و تاکید کرده اند که ایشان بیشتر هم و غم‌شان روی پوکر کردن یا گلات کردن یک تیم دیگر بوده است و انگار کلیت ورزش را فراموش کرده اند. این ‌ها نظرهای آقای سعید معروف است که اتفاقا ما خودمان هم به ایشان نقدهایی وارد می‌دانستیم؛ در مورد حضورشان کنار تیم، قهرکردنشان، برگشتنشان به تیم و کارهایی که در تیممان انجام دادند. به  هر حال نظرهای ایشان نظرهای کاملا جنجالی است.»
این ادعا خیلی زود در فضای مجازی منتشر و فراگیر شد درحالی که روح سعید معروف نیز از این ماجرا بی‌خبر بود. در نهایت هم کاپیتان دوست داشتنی تیم ملی والیبال کشورمان این ادعا را در گفت‌وگو با خبرورزشی تکذیب کرد و مجری جنجالی نیز حرف‌هایش پس از این ماجرای عجیب پس گرفت! عجیب آنکه مجری جنجالی نمی‌دانست سعید معروف دوستدار قدیمی پرسپولیس است. این مجری مدعی شد این نقل قول را از منابع مورد اعتمادی دریافت کرده است!
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *