مهدی تارتار سرمربی پیکان در لیگ بیستم گفت آنهایی که طی روزهای گذشته به او اهانت کردند را به خدا واگذار می کند.
مهدی تارتار سرمربی پیکان که نقش زیادی در موفقیت‌های این تیم در لیگ بیستم داشت، حالا در پایان فصل به موضوعات مختلفی درباره تیمش اشاره نی‌کند. تارتار بعد از بازی با پرسپولیس مورد هجمه‌هایی از سوی برخی هوادارنماهای فوتبال قرار گرفت. اظهارات مهم و جدید تارتار را در زیر بخوانید:
اگر به جدول رده بندی نگاه کنید، در بین تیم‌هایی که قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی بسته نشده بودند، ما قهرمان هستیم! ما با هزینه اندک و بودجه‌ای که داشتیم فقط به دنبال بقا در لیگ بودیم اما رتبه هفتنی‌را کسب کردیم و به نوعی نی‌توان گفت پیکان در این فصل قهرمان معنوی لیگ برتر است! 
واقعیت این است که پرسپولیس از نظر تجربه و مهره و شرایط فنی تیم قدرتمندی است و قهرمانی در لیگ برتر هم حق این تیم بود. ما در بازی آخر تلاش کردیم که بتوانیم جوانمردانه بازی کنیم و شرافت مان را نشان بدهیم اما متاسفانه زورمان به پرسپولیس نرسید و تجربه ستاره‌های این تیم به جوانان ما چربید و در نهایت شکست خوردیم.
من فقط یک سوال از آنهایی که طی روزهای گذشته به من اهانت کردند، دارم؛ اینکه مگر در این فصل و حتی فصول گذشته مربیان محبوب خودشان با تیم‌هایشان توانستند جلوی تیم پرسپولیس بایستند و این تیم راشکست بدهند که از جوانان پیکان با این شرایط انتظار داشتند مقابل پرسپولیس برنده باشیم؟ در همین فصل خیلی از مربیان محبوب که سابقه کار کردن در تیم‌های دیگر را داشتند، مقابل پرسپولیس بازنده بودند اما حالا از ما با این تیم جوان انتظار شکست پرسپولیس را داشتید؟
قبل از بازی با پرسپولیس هم درباره اهانت‌هایی که در فضای مجازی توسط برخی انجام نی‌شود صحبت کردم. من هرگز  آنها را حلال ننی‌کنم و به خداوند نی‌سپارم. همواره در هر جایی کار کردم، سعی کردم شرافتم را زیر پا نگذارم. بارها گفته‌ام لقمه‌ای که سر سفره خانواده‌ام نمی‌برم، باید حلال باشد و وجدانم راحت است که همه کار برای موفقیت تیم‌هایم انجام دادم و جایی کم نگذاشتم. بقیه اش هم اهمیتی ندارد؛ به هر حال برخی در فضای مسموم مجازی به توهین کردن عادت کرده اند و دوست هم ندارند رویه شان را اصلاح کنند.
به نظرم در لیگ برتر امسال عدالت به طور کامل اجرا شد. هم در بحث قهرمانی و نایب قهرمانی و سهمیه آسیایی و هم در بحث پایین جدول و سقوط تیم‌ها. تیم‌هایی که خوب بودند، در رده‌های بالایی قرار گرفتند و تیم‌هایی که عملکرد ضعیفی داشتند به رده پایین تر سقوط کردند.
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبرورزشی بوده و بازنشر مطالب صرفا با ذکر منبع مجاز است.
© 2020-2021 khabarvarzeshi.com. All Rights Reserved.

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *