معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش گفت: امروز جلسه‌ای در وزارت ورزش با حضور مدیران عامل استقلال و پرسپولیس برگزار کردیم و نقاط ضعف بررسی شد تا آنها را اصلاح کنیم.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی علی‌نژاد در مورد حضور تماشاگران در بازی استقلال و نساجی اظهار داشت: همانطور که مستحضرید قرار است قرنطینه‌‌های هوشمند از اول آذرماه اجرا شود و بخشی از آن هم مرتبط با ورزش است. کمیته امنیت و اجتماعی ستاد مقابله با کرونا با فدراسیون فوتبال هماهنگی‌هایی را انجام داد و قرار شد به صورت پایلوت در مسابقه‌ای حضور تماشاگران در لیگ برتر را داشته باشیم که با توجه به فرآیندها، شیوه‌نامه و زیرساخت‌های موجود ببینیم که چه مشکلاتی داریم. 
وی افزود: مهم این بود که سایت بلیت فروشی به سامانه وزارت بهداشت متصل شود و کسانیکه بلیت می‌خرند هر 2 دز واکسن خود را زده باشند این اتصال برقرار شد البته ممکن است اشکلاتی هم وجود داشته باشد.
معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در مورد اینکه برخی از تماشاگران گفته‌اند 2 دز واکسن را زده‌اند اما در وزارت بهداشت ثبت نشده است، گفت: ممکن است بحث‌هایی اینچنینی مطرح شود و این مشکلات دیگر مربوط به سامانه وزارت بهداشت است که قطعاً در آنجا هم مبادی وجود دارد تا این اشکالات مرتفع شود اما تمام کسانی که در بازی استقلال و نساجی وارد ورزشگاه شدند هر دو دز واکسن را زده بودند و گیت‌های ورزشگاه نیز کارشان را تقریباً درست انجام دادند. اما در ورزشگاه رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی نشد و امروز هم جلسه‌ای در وزارت ورزش با حضور مدیران عامل استقلال و پرسپولیس، حراست وزارت ورزش، دبیرکل فدراسیون و مسئولان سازمان لیگ برگزار کردیم و نقاط ضعف بررسی شد تا آنها را اصلاح کنیم. فردا هم جلسه‌ای تخصصی در کمیته امنیت و اجتماعی ستاد مقابله با کرونا خواهیم داشت و جمع‌بندی می‌‌کنیم تا در بازی‌های آینده لیگ حضور تماشاگران ابلاغ شود و نه فقط در باز‌ی‌های استقلال و پرسپولیس بلکه در ورزشگاه‌های دیگر هم این امکان فراهم شود که تماشاگران حضور داشته باشند و حتی در رشته‌های دیگر.
انتهای پیام/

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.