تهران- ایرنا- رییس فدراسیون والیبال گفت: باید قله‌ای بلند تعیین و سپس برای رسیدن به آن تلاش کنیم.
به گزارش ایرنا، محمدرضا داورزنی روز سه‌شنبه در گفت و گویی درباره تعیین اهداف جدید برای فدراسیون والیبال و اینکه به برخی از اهدافی که برای چهارسال گذشته تعیین شده بود نرسید، اظهار داشت: به آنها هم می‌رسیم. آرمان ما قرار گرفتن در میان چهار تیم برتر المپیک بود. وقتی آرمان تعریف می‌کنیم به معنی دست‌یافتنی بودن آن نیست و باید تلاش کرد. نباید گفت چون سخت است آن را در نظر نمی‌گیریم.
رییس فدراسیون والیبال گفت: می‌توانستیم بگوییم آرمان ما تنها حضور در المپیک است و همه هم به‌به و چه‌چه  می‌کردند. برای المپیک  ۲۰۲۴ دوباره آرمان خود را تعریف کردیم. فراموش نکنید زمانی خیلی از اینها دست‌یافتنی نبود. حتی قهرمانی آسیا در ۱۵ سال پیش امکان‌پذیر نبود ولی به آن رسیدیم. رفتن جزء چهار تیم‌ اول جهان هم سخت است ولی باید قله‌ای را ترسیم و به سمت آن حرکت کرد. همه اهدافی که تعریف شده قابل دسترسی است حتی رسیدن در جمع چهار تیم اول آسیا در بخش زنان هم غیر ممکن نیست. همه اهداف ما سخت است ولی مصممیم که از سختی‌ها عبور کنیم.
وی در خصوص نامه برخی از فدراسیون‌ها به وزارت ورزش در مورد خطرات تعلیق فدراسیون‌های ورزشی درخصوص آیین‌نامه انتخاباتی گفت: اساسنامه یک نکته و اجرای آن موضوع دیگری است و نباید این ۲ با هم در تعارض باشند. در اساسنامه نقش دولت کمرنگ است و روحیه دمکراسی دیده شده ولی دستورالعمل‌ها به ویژه برای هیات‌ها بر روح حاکم بر اساسنامه در تعارض است. اعضای مجمع باید هر کدام در شرایط خاص انتخاب شوند ولی در انتخاب آنها دست دولت پر رنگ است و ما را در جهان با چالش روبرو خواهد کرد. دوستان اعتراضاتی داشتند تا این مشکل حل و از مداخله نهادهای بین‌المللی جلوگیری شود.
تهران- ایرنا- فدراسیون والیبال از اهداف و آرمان‌های خود در سه سال آینده رونمایی کرد. رسیدن…
تهران- ایرنا- والیبال ایران در آخرین سال قرن رویدادهای بین‌المللی زیادی در پیش دارد که مهم‌ترین…
تهران- ایرنا- اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم والیبال جوانان دختر برای…
تهران- ایرنا- ستاره تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن گفت: از قبل «سرخیو راموس»…
تهران- ایرنا- خانه ستاره جوان تیم بارسلونا در حالی مورد حمله سارقان…
تهران- ایرنا- رییس کمیته ملی المپیک گفت: ۳۰ سردیس دیگر از طلایه‌داران…
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *