سرمربی آبی‌ها همچنان با مدیریت این باشگاه و وزارت ورزش مشکل دارد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی با استقلال دربی را برد تا بین هواداران به محبوبیت بیشتری برسد. محمدرضا مهدوی پیشکسوت استقلال و پرسپولیس درباره اتفاقات اخیر در باشگاه آبی ها می گوید: «مگر می شود اینقدر بی ثباتی؟ من هر جا بحث می کنم می گویند شما پرسپولیسی هستی. من در استقلال هم بازی کردم. سه قهرمانی همراه با این تیم دارم. از استقلال ترانسفر شدم و پول خوبی به این باشگاه رسید. خودم را پرسپولیسی می دانم ولی مگر می شود به استقلال هم تعصب نداشته باشم؟ از اتفاقات این باشگاه ناراحت می شوم.» او به نام مجیدی اشاره می کند و می گوید: «وقتی فرهاد و رفقایش به استقلال کمک می کنند به من برمی خورد. مگر استقلال یک باشگاه محلی است؟ مگر از زمین خاکی آمده؟ یک روز مدیرعامل مشکل دارد یک روز رئیس هیات مدیره. اگر فرهاد مجیدی و دوستانش نبودند استقلال آب خوردن هم نداشت. آنها از جیب پول می دهند. به نظر من باید مجسمه فرهاد مجیدی را درست کنند و بگذارند وسط زمین. تیم را تمرین می دهد. مشکلات را حل می کنم. فکر کنم چند روز دیگر درصد بچه ها را هم او بدهد. این وضعیت گریه آور و شرم آور است برای استقلال بزرگ.»
252 252

گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
نظر به استقبال شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری و همچنین آشنایی با مزایای این مدل آموزشها ویژه مدیران پرمشغله احساس می‌شود آموزش‌های غیرحضوری در دوران پسا کرونا نیز به یک شیوه متداول در کنار آموزشهای حضوری ادامه خواهد داد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

توسط varzeshikhabari