به نقل ازتسنیم نیوز
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از خبرگزاری شفق نیوز عراق، کمیته عادی‌سازی وضعیت فدراسیون فوتبال عراق امروز (یکشنبه) دلیل تاخیر در اعلام نام سرمربی جدید تیم ملی این کشور را نداشتن پول اعلام کرد.
شامل کامل، نایب‌رئیس این کمیته گفت: ما می‌خواهیم با مربی سطح بالایی قرارداد ببندیم اما چنین مربیانی پول زیادی می‌خواهند. البته مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق به ما برای پرداخت پول قرارداد چنین مربی قول داده است. گزینه‌های زیادی در سطح مربیان عالی داریم و به برخی از آنها هم نزدیک شدیم. با این وجود باید پول داشته باشیم تا به توافق نهایی برسیم.
وی افزود: به هواداران فوتبال عراق قول می‌دهم این هفته همه چیز درست شود. هرچند آنها منتظر هستند اما ما برای خوشحالی‌شان بیشتر تلاش خواهیم کرد. زمان کوتاهی پیش‌رو داریم اما یک مربی با سطح عالی می‌تواند تیم را در مدت زمان سه هفته بازیابی کند. مربی بزرگ در سخت‌ترین شرایط کار را انجام می‌دهد.
شامل کامل درباره وضعیت سرچکو کاتانتس، سرمربی اسلوونیایی تیم ملی فوتبال عراق اظهار داشت: کمیته عادی‌سازی هنوز قرارداد کاتانتس را به صورت رسمی فسخ نکرده و چیزی هم به او نگفته است. البته کاتانتس در آخرین ویدئوی منتشر شده‌اش اعلام کرد به قراردادش با عراق خاتمه داده است. کمیته عادی‌سازی نیز باید دستمزد شش ماه اخیرش را پرداخت کند.
انتهای پیام/

source
این خبر به وسیله خبرخوان استخراج شده است.

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.