به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار اعزامی به توکیو، محمد بنا پس از پایان کشتی محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی و صعود این دو نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی کشتی فرنگی بازیهای المپیک توکیو بیان کرد: – به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار اعزامی به توکیو، محمد بنا پس از پایان کشتی محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی و صعود این دو نماینده ایران به مرحله نیمه نهایی کشتی فرنگی بازیهای المپیک توکیو" بیان کرد: کشتی های صبح کمی سخت بود اما فکر می کنم که گرایی و ساروی در آغاز کشتی های بعد از ظهر بهتر باشند.
 کشتی اول برای گرایی سخت بود چون به هرحال وزن کم کرده بود و حریف کوبایی نیز خیلی باهوش کشتی گرفت اما در نهایت هر دو نفر توانستند پیروز شوند و به نیمه نهایی صعود کنند.
امیدوارم در نیمه نهایی هم پیروز باشند و بتوانند فینالیست شوند.
بنا در مورد کشتی حساس گرایی و نماینده کرواسی نیز گفت: گاهی اوقات کشتی گره می خورد و همین مسئله باعث می شود که ما مجبور شویم بیشتر داد بزنیم.
هر دو حریف او خیلی خوب بودند .
بعد از ظهر هم یک کشتی حساس دارد که امیدوارم برنده شود.
 ساروی کمی راحت تر کشتی می گیرد و گرایی به صورت ریسکی و با اجرای فنون مختلف،با حریفان مبارزه می کند و همین باعث می شود که هر لحظه ترس داشته باشیم.
  سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مورد کشتی حساس میرزازاده و رضا کایالپ برای کسب مدال برنز المپیک تصریح کرد: میرزازاده کشتی سخت و حساسی را پیش رو دارد.
رضا کایالپ از بزرگان کشتی فرنگی جهان است البته میرزازاده هم یک مقدار بدشانسی آورد و اگر در طرف دیگر جدول بود می توانست تا فینال پیش برود.
او در پاسخ به این پرسش که فکر می کند که امروز کشتی فرنگی ایران صاحب خوشرنگ ترین مدال المپیک شود یا خیر گفت: من که از خدا می خواهم و همیشه  طلا را دوست داشتم.

کلید واژه ها: کشتینیمه نهاییمرحله نیمه نهاییمحمدهادی سارویگراییمحمدعلی گرایینماینده ایرانمحمدالمپیک توکیونمایندهنهاییتوکیوکشتی فرنگینیمهسارویمحمد بنامحمدعلیخبرنگاربازیهایصعودالمپیکگزارشفرنگیپایانپیروزایرانمرحلهفینالشوندبیان

source

توسط varzeshikhabari

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *